Nasz Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na bok na korzyść zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że polska moda w zestawieniu do innych regionów dopiero raczkuje, ale gdyby jednak przypatrzeć się temu bardziej polscy handlowcy są w stanie przedstawić polskim klientom godne uwagi projekty!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów do wysokiej jakości tkaniny. Gdzie i dlaczego kryje się problem nabywców? Brak wystarczających zdolności projektantów czy też klienci są zbyt rygorystyczni w swojej selekcji?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż firmy międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Ludzie widząc że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są popularniejsze zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności noszenia polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonej kurtki, czy innej odzieży ludzie nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy sprawdzić polski asortyment.

Kończąc spróbujmy zaakceptować i polubić to co nasze! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę tutejszym projektantom ale też innym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety