Czy znasz trzy podstawowe słowa charakteryzujące stereotypową kobietę? Ja znam: uczucie, bliscy i wyglad. Co ukrywa się pod podanymi pojeciami? Jakich doznań pragną panie? Jakich rzeczy nie znoszą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na krótką chwilę? W tym artykule omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w świecie kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak widzi siebie kobieta, a widzi ją płeć silna? Czego oczekują oby dwie strony? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Znaczna większość lubi kiedy ukochany bierze inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce jednak nie akceptują zachowania w nieskończoność zaabsorbowanego kochanka. Jak często mawiają w połowie pragną czułości, zaangażowania w uczuciach, ale w drugiej połowie skrycie marzą o tym ażeby ich facet czasami stawiał opór, był niedostępny. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom również kochają zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni łatwo osiągnięta rzecz, a dopiero co relacja czy też uwaga osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego jak sprostać oczekiwaniom wyjątkowych pań? Jak to rozegrać by bywać na pozycji lidera?
Troszcz o nią w sposób jaki pragnie, zaobserwuj kobiece mniejsze lub wielkie potrzeby, ażeby pamiętać które z nich są najważniejsze oraz na nich skup się najbardziej, nawyk bycia nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem dobrego związku.
Nie zapominaj, że relację trzeba podtrzymywać często małymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy później po prostu gaśnie. To właśnie czyni, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna