Moda w Polsce ma na swoim koncie naprawdę wiele sukcesów. Kiedyś Moda w Polsce często była wyśmiewana oraz krytycy mówili o niej jak o tej zacofanej ale także nielubianej. Nabywcy zauważając że konkurencja oraz zagraniczne marki są popularniejsze zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia odzieży.
Wszystko się zmienia, moda także.Polscy Producenci są teraz w czołówce projektantów na świecie, ich rzeczy rozchodzą się w prędkości światła, a celebryci z całego świata korzystają z Polskich Projektów.To się nazywa Progress!Modę Polską cechuje korzystanie z tradycyjnych szyć, zaskakujące kroje, dobrej jakości tkaniny niekonwencjonalne rozwiązania. Uwielbiamy eksperymentować! Polscy producenci są w stanie przedstawić ludziom naprawdę wiele! Zapewnij swoim bliskim komfort i dobre samopoczucie. Rób wszystko, żeby czuli się kochani. Nie kupuj byle czego, unikaj dysonansu pozakupowego. Dodatkowo można wtrącić, że sieciowy kapitał jest nieco większy, wykryć można jeszcze więcej zalet, więc dobrze o tym pomyśleć. Może to będzie lepszym wyjściem.
Pamiętajmy o wyszukanych krojach i szyciach, dbajmy o tkaninę a unikniemy dysonansu oraz problemów związanych z ciałem i naszą skórą, bo doskonale wiemy o tym, że łatwo o to w dzisiejszych czasach.

Moda i Srebro