Portale społecznościowe oraz czasopisma pisane są głównie o modzie damskiej oraz są ze wsazaniem dla płci pięknej. Dlaczego tak jest skoro moda męska jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno temu przyjęto że świat mody jest dla kobiet. Przyjęto też, że mężczyźni nie są chętni do pogawędek na temat garderoby czy też wyglądu. Kobiety uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co ubierze, ma na sobie, planuje kupić.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że mężczyźni lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi nowymi zdobyczami. Rozsiewając plotki przekazujemy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest tematem tabu! Pomówmy więc o modzie naszych mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w naszym kraju ma się dobrze? Profesjonalisci mówią że największym mankamentem polskich marek jest koncepcja prezentowania gadreroby w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupców zniechęca nieraz stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Najczęściej jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze bez względu na to w jakim świetle coś jest zademonstrowane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset bezpretesjonalna koszula, podobno najlepiej biała oraz czarna. Kolejną taką częścią garderoby jest marynarka. Najlepsza jest taka która się nie wyróżnia, pasuje bez wątpienia do wszystkiego!
Finalną niezbędną rzeczą są stylowe wygodne buty. Ważne żeby były w stonowanym kolorze i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki